Arhiv: BREZPLAČNI Seminar »Kako poslovati na turškem trgu«, 5. 11. 2013

GZS OBMOČNA ZBORNICA ZA SEVERNO PRIMORSKO

vabi na

SEMINAR

"KAKO POSLOVATI NA TURŠKEM TRGU"

v prostorih GZS OZ za severno Primorsko, Trg E. Kardelja 3, Nova Gorica

Slovenija in Turčija imata tradicionalno dobre gospodarske odnose, četudi Turčija v zadnjih letih izrinja Slovenijo iz trgov nekdanje Jugoslavije. Turčija postaja tudi za Slovenijo vedno bolj pomembno tržišče. Ne gre za dejstvo, da predstavlja velik in dinamičen 77-milijonski trg z visokimi stopnjami rasti BDP, relativno visokim naravnim prirastkom prebivalstva (3 %) ter mlado populacijo, ampak je njena privlačnost nadgrajena s hitro rastjo potrošniške družbe, ter čedalje večjo vezanostjo na evropske trge.

V želji, da bi poslovne stike med slovenskimi in turškimi podjetji še okrepili organiziramo za vas seminar z naslednjim PROGRAMOM:

Registracija udeležencev

Pozdravna nagovora

Mirjam Božič, direktorica GZS – Območne zbornice za severno Primorsko

Nje. Eksc. Serra Kaleli, veleposlanica Republike Turčije v Sloveniji

Predstavitev turškega  gospodarstva

Nurdan Camlibel Aydin, ekonomska svetovalka na veleposlaništvu Republike Turčije

Program »Go International Slovenija«

Aleš Cantarutti, Center za mednarodno poslovanje pri GZS

Razprava (izkušnje slovenskih podjetij pri poslovanju na turškem trgu)

Mreženje in razgovori z gosti

Udeležba na seminarju je brezplačna. Prijave sprejemamo po elektronski pošti mirjam.bozic@gzs.si ali nevenka.volk@gzs.si najpozneje do ponedeljka, 4. novembra 2013, do 11. 00 ure. Za dodatne informacije lahko pokličete Mirjam Božič na tel.: 330 60 32.

Vljudno vabljeni!

Pripeti dokumenti