Arhiv: GZS Območna zbornica za severno Primorsko je partner projekta iCON. V okviru tega projekta se organizira B2B srečanje v Celju in sicer naših podjetnikov in podjetnikov iz EU ter JV Evrope

V A B I L O

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije (OZS), v sodelovanju s partnerji projekta ICON in Evropsko podjetniško mrežo (EEN), organizira mednarodno poslovno srečanje obrtnikov in podjetnikov iz držav EU in JV Evrope, ki delujejo na področju obnovljivih virov energije, gradbeništva, elektronike ter kovinske, lesne, plastične in elektro industrije. Srečanje bo potekalo v času 45. Mednarodnega obrtnega sejma v Celju, in sicer v četrtek, 13. septembra 2012, v Modri dvorani Celjskega sejma, Dečkova 1 v Celju.

Sodelovanje na mednarodnem poslovnem srečanju je odlična poslovna priložnost za navezovanje poslovnih stikov za bodoče sodelovanje in za izmenjavo izkušenj ter poslovnih informacij.

Okvirni program:

09:45 – 10:30 Registracija udeležencev
10:30 – 11:30 Poslovna konferenca

• uvodni nagovori
  • predstavitev slovenskega gospodarstva, poslovnega okolja in investicijskih priložnosti

11:30 – 14:00 Poslovni individualni razgovori – 1. del
14:00 – 14:30 Odmor in pogostitev udeležencev
14:30 – 16:00 Poslovni individualni razgovori – 2. del
16.00 – 19:00 Ogled 45. Mednarodnega obrtnega sejma

Udeležba na dogodku je brezplačna, vsi udeleženci pa morajo izpolniti elektronsko prijavo na spletni povezavi http://www.b2match.eu/slovenia2012.

Rok za prijavo je 31. avgust 2012!

Pripeti dokumenti