Arhiv: Posvet z Ministrstvom za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo in drugimi predstavniki vlade, 20.01.2010

Ministrstvoma za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo ter za gospodarstvo se bodo tokrat na posvetih pridružili še predstavniki Službe vlade za razvoj in evropske zadeve. Poleg ministra za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo Gregorja Golobiča, bo na posvetu sodelovala mag. Darja Radić, državna sekretarka Ministrstva za gospodarstvo.

Posvet za gospodarstvenike Severne Primorske ki ga MVZT pripravlja v sodelovanju z Območno zbornico za Severno Primorsko,  bo v sredo, 20. januarja  2010 ob 15. uri v prostorih Gospodarske zbornice Slovenije v Novi Gorici.

Prijave na delavnico so možne po faksu (05) 33 060 31 ali e-pošti: sonja.krivec@gzs.si

Pripeti dokumenti