Arhiv: Brezplačne delavnice: POMEN OBZORJA 2020 ZA RAZVOJ INOVACIJSKE KULTURE V PODJETJIH, 20. 23. in 30. 3. 2015,

GOSPODARSKA ZBORNICA SLOVENIJE
OBMOČNA ZBORNICA ZA SEVERNO PRIMORSKO NOVA GORICA

vabi na BREZPLAČNE DELAVNICE z naslovom

POMEN OBZORJA 2020 ZA RAZVOJ INOVACIJSKE KULTURE V PODJETJIH

ki bodo

v Novi Gorici, v petek, 20. 3. 2015 in v ponedeljek, 30. 3. 2015, ob 13.00 uri na GZS, Območni zbornici za severno Primorsko (Sedejeva 2 a), Nova Gorica in

v Spodnji Idriji, v ponedeljek, 23. 3. 2015 ob 13.00 uri na Hidria Inštitutu za materiale in tehnologijo, Spodnja Kanomlja 23, Spodnja Idrija

Predstavniki SiEVA PRO d.o.o., svetovalnega podjetja na področju vključevanja, vodenja in podpore podjetjem, ki sodeluje v razvojnih projektih na nacionalnem in evropskem nivoju, bodo na delavnici predstavili pomen OBZORJA 2020 za razvoj inovacijske kulture v podjetjih in priložnosti, ki se ponujajo podjetjem, ki se vključujejo v evropske konzorcije.

Z udeleženci bodo podelili njihove bogate izkušnje na področju mreženja in vključevanja v evropske projekte.

Udeleženci bodo lahko aktivno sodelovali v razpravi in tako pridobili konkretne odgovore, ki jim bodo olajšale vključitev v razvojne projekte.

·         REGISTRACIJA UDELEŽENCEV

·         UVOD V DELAVNICO OBZORJE 2020, predstavitev tematskih  področij

·         VKLJUČEVANJE V EVROPSKE KONZORCIJE, zakaj, kako in kdaj?

·         ODMOR

·         POMEN EVROPSKIH PROJEKTOV ZA INOVATIVNOST