Arhiv: UČNA DELAVNICA: Čustvena inteligenca pri delu z ljudmi, 22. 10. 2015, ob 9.00 uri

Učna delavnica:
ČUSTVENA INTELIGENCA PRI DELU Z LJUDMI

GOSPODARSKA ZBORNICA SLOVENIJE
OBMOČNA ZBORNICA ZA SEVERNO PRIMORSKO NOVA GORICA

vabi na
učno delavnico z naslovom
ČUSTVENA INTELIGENCA PRI DELU Z LJUDMI

ki bo v četrtek , 22. oktobra 2015, od 9.00 – 15.30 ure,
v prostorih GZS OZ za severno Primorsko, Sedejeva 2 a, Nova Gorica, I. nadstropje

Na podlagi podrobnih dolgoletnih raziskav so strokovnjaki ugotovili, da so ljudje z močno razvito čustveno inteligenco tisti, ki se najhitreje povzpenjajo na lestvici uspeha. Čustvena inteligenca je sposobnost, da se zavemo svojih čustev in svoj odziv usmerjamo v doseganje želenih rezultatov. Dobra novica je, da za razliko od IQ, čustveno inteligenco lahko razvijamo in poglabljamo. Razvijanje čustvene inteligence pa je ključna, če želimo dobro sodelovati z ljudmi. Ste eden tistih, ki si to želi?

DELAVNICA JE NAMENJENA vodjem, kadrovikom in vsem, ki se zavedajo odločilne vloge čustvene inteligence

VSEBINA

• Kaj je čustvena inteligenca
  • Sestavine čustvene inteligence
  • Kaj pridobi oseba, ki še čustveno zori, za razliko od osebe, ki je čustveno nepismena
  • Analiza lastnega čustvenega izražanja
  • Zavedanje čustev in prepoznavanje vzrokov naših čustvenih reakcij je temelj čustvene inteligence
  • Koraki za obvladovanje čustev in upravljanje z njimi – s poudarkom na jezi in strahu
  • Moč obvladovanja čustev in moč empatije pri delu v zdravstvu

METODE DELA:

1. Delo poteka v obliki učne delavnice, v ustvarjalnem in sproščenem ozračju. S pomočjo izkustvenih vaj, študija primera in igranja vlog so udeleženci v dejavni vlogi soustvarjalcev programa. Vaje in študije primera prilagajamo poslovni praksi udeležencev.
  2. Njeno delo je prežeto z optimizmom in zaupanjem v spremembe. Pri izobraževanju uporablja metode celostnega učenja, tehnike ustvarjalnega razmišljanja in reševanja problemov ter druge sodobne andragoške metode. Njene delavnice udeleženci ocenjujejo nadpovprečno, saj je dinamična, ustvarjalna in strokovna voditeljica, odlična poznavalka metod in vsebine programov.

DELAVNICO BO VODILA: Majda Šavko, prof. pedagogike, habilitirana predavateljica višje strokovne šole za predmet Poslovno sporazumevanje za ekonomiste, poslovne sekretarje in inženirje gradbeništva ter informatike.

KOTIZACIJA: 180,00 EUR +DDV

UGODNOST:  Člani GZS in vsak nadaljnji udeleženec iz istega podjetja imajo 20 % popusta. Popusti se ne seštevajo.

KAJ JE VŠTETO V CENO? Poleg izobraževanja še pisno gradivo, potrdilo o udeležbi, napitek ob prvem odmoru in kosilo.

Kotizacijo vplačajte pred pričetkom seminarja na poslovni račun Gospodarske zbornice Slovenije, številka TRR NLB d.d.:02924-0017841495, sklic 3080 + matična številka podjetja.

Prijave sprejemamo do zapolnitve mest oz. do 19. 10. 2015 do 12.00 ure preko spodnje elektronske prijavnice ali na email: nevenka.volk@gzs.si, pri kasnejših odjavah ali neudeležbi kotizacijo zaračunamo v celoti oziroma je ne vračamo.

Verjamemo, da sta tako tematika kot izvajalec zelo aktualna, zato vljudno vabljeni!

VABLJENI!