Arhiv: PREDSTAVITEV DOBRIH PRAKS: Koncern KOLEKTOR, Idrija, 13. 10. 2015

Ogled dobre prakse na področju ravnanja z ljudmi pri delu:
KONCERN  KOLEKTOR

GOSPODARSKA ZBORNICA SLOVENIJE
OBMOČNA ZBORNICA ZA SEVERNO PRIMORSKO NOVA GORICA

Društvo za kadrovsko dejavnost severno Primorske regije
vabita na

PREDSTAVITEV DOBRIH PRAKS KONCERNA KOLEKTOR v Idrijo,

ki bo v torek, 13. oktobra 2015.

Odhod z avtobusom bo ob 11.45 izpred Gasilskega doma v Novi Gorici
Tokratno druženje organiziramo v Idriji, kjer boste managerji, kadrovniki, vodje in vsi, ki vas delovanje velikega primorskega podjetja, KONCERNA KOLEKTOR, zanima, lahko prisluhnili njihovim dobrim praksam pri ravnanju z ljudmi pri delu.

Program:

11.45   Odhod avtobusa izpred Gasilskega doma v Novi Gorici

13.00   Obisk koncerna Kolektor:

13.00   Predstavitev Službe za kadre in projekta Celovit razvoj ključnih kadrov in talentov – mag. Eva Cvelbar Primožič

14.00   Pogostitev

15.00   Ogled družbe Kolektor Orodjarna – Robert Šinkovec in Sebastjan Franzini

16.00   Ogled Antonijevega rova ali ogled Mestnega muzeja Idrija na Gradu Gewerkenegg

17.30   Odhod v Novo Gorico

Kotizacija:

• 5,00 EUR za člane GZS ali Društva za kadrovsko dejavnost severno Primorske regije ali Slovenske kadrovske zveze
  • 15,00 EUR za ostale udeležence

Dodatne vstopnine:

•  Antonijev rov – 8,00 EUR/osebo (skupina več kot 15 oseb)
  • Mestni muzej Idrija – 4,50 EUR/osebo

Kotizacijo prosimo plačajte najkasneje do 9. oktobra 2015 na poslovni račun Društva za kadrovsko dejavnost severno Primorske regije, TR: SI56 6100 0001 0327 258 (DELAVSKA HRANILNICA d.d. LJUBLJANA), sklic Kolektor/vaše ime in priimek.

Prijave sprejemamo do zapolnitve mest oz. do 9. oktobra 2015 preko spodnje elektronske prijavnice na https://www.gzs.si/oz_za_severno_primorsko/Novice/ArticleId/49316/predstavitev-dobrih-praks-skupina-kolektor-idrija-13-10-2015   ali na e-mail: nevenka.volk@gzs.si, pri kasnejših odjavah ali neudeležbi kotizacijo zaračunamo v celoti oziroma je ne vračamo.

Verjamemo, da bo zanimivo, zato vljudno vabljeni!

Obrazec za prijavo