Arhiv: Vabilo za sodelovanje in udeležbo na dobrodelnem dogodku »ŽIVLJENJE JE VREDNOTA«, 14. aprila 2018, ob 20. uri v Kulturni dom Nova Gorica

vabita na dobrodelni dogodek

»ŽIVLJENJE JE VREDNOTA«

v soboto, 14. aprila 2018, ob 20. uri v Kulturni dom Nova Gorica

Zbrana sredstva bomo namenili ustanovi Mali vitez,

za pomoč mladim, ki so preživeli raka.

Ustanova Zdenke Gustinčič - Fundacija za dobro ljudi

pod pokroviteljstvom župana Mestne občine Nova Gorica Mateja Arčona in

GZS Severno Primorske gospodarske zbornice Nova Gorica

vabi, da z vašimi donacijami podprete in sodelujete pri soustvarjanju dobrodelnosti.

Udeleženci dogodka si bodo ogledali plesno predstavo, ki skozi zgodbo in gib nagovarja gledalce in opozarja na bolezen, ki tiho vdira v naša življenja.

Želimo, da bi nas pri tej dobrodelni gesti podprlo čim več podjetij in tako pomagalo "zbuditi" javnost, da je bolezen lahko kruta,

a vendar človek ne ostane sam in da lahko vsi pomagamo v okviru danih možnostih.

Častni gostje dogodka:

·         gospa Vlasta Nussdorfer, varuhinja človekovih pravic RS,

·         gospod Matjaž Nemec, podpredsednik in poslanec DZ RS,

·         gospod Matej Arčon, župan Mestne občine Nova Gorica in

·         gospod Julijan Fortunat, predsednik uprave družbe Salonit Anhovo d.d. in Predsednik GZS Severno Primorske gospodarske zbornice.

Cena vstopnice za prireditev znaša 10 EUR in je že na voljo na blagajni Kulturnega doma oz. na spletni strani Kulturnega doma v Novi Gorici.

Podjetja vabimo k donacijam v okviru vaših možnosti. Vse, ki boste prispevali, bomo na prireditvi promovirali kot SReČNO podjetje, saj srčnost vodi do sreče.

Vsi, ki želite izkazati srčnost v obliki donacije na našem dogodku, prosimo, da vašo odločitev sporočite najkasneje do 25. marca 2018 na e-naslov: info@fundacijazadobroljudi.si

Hvala za vašo srčnost, Mali vitezi in vsi mi vam bomo hvaležni!

Ustanova Zdenke Gustinčič

Fundacija za dobro ljudi in narave