Arhiv: Vabilo članom severnoprimorske gospodarske zbornice za sodelovanje na 25. primorskem sejmu v Kopru

Zadnji vikend v maju (25. – 27.5. 2018) bo v koprski Dvorani Bonifika potekal že 25. Primorski sejem.

Prireditev je največji sejemski dogodek v regiji, zato vreden posebne pozornosti. Skladno z dogovorom, ki smo ga februarja podpisali s Primorsko gospodarsko zbornico, imajo člani GZS Severne Primorske gospodarske zbornice, ki bi želeli razstavljati na Primorskem sejmu,  poseben popust v višini 15 % pri zakupu razstavnega prostora. Zainteresirana podjetja/podjetniki naj odločitev, da se želijo predstaviti na Primorskem sejmu in kako velik razstavni prostor želite (9, 16 ali 20 m2 oz. po izbiri) sporočijo do najkasneje 26. aprila 2018 na elektronski naslov: info@pgz-slo.si.

Vsi, ki načrtujete sodelovanje na sejmu, izkoristite možnost sejemskega popusta.

Vabljeni!