Arhiv: Preklic uradnih ur za POTRJEVANJE JAVNIH LISTIN na Severno Primorski gospodarski zbornici, Nova Gorica

Spoštovani,

zaradi preprečevanja širjenja koronavirusa na GZS Severno Primorski gospodarski zbornici  od ponedeljka, 16. 3. 2020,  ne bo uradnih ur za osebno obravnavo.

Vloge za potrdila o poreklu blaga sprejemamo preko aplikacije essCert, kjer si lahko potrdila natisnete sami.

Vloge za ATA zvezke in Certifikate o poreklu blaga v fizični obliki, ki so nujne za potrditev, sprejemamo  izključno na podlagi vnaprejšnjega dogovora po telefonu na št.  05 330 60 30 oziroma po e-pošti oz.sev-primorska@gzs.si  v času uradnih ur med 8:30 in 11:30 od ponedeljka do petka

Če potrebujete kakšno informacijo oziroma stanje v kateri se nahaja vaša zadeva vas vljudno prosimo, da pokličete v času uradnih ur ali nam pošljete elektronsko sporočilo.

Obvestilo velja do preklica.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje!

EKIPA GZS SPGZ