Arhiv: »EU Business Talks: Španija«, torek, 3. avgusta 2021 ob 14.00 uri

Spoštovani,

Slovenija predseduje Svetu Evropske unije v drugi polovici leta. Gospodarska zbornica Slovenije bo v tem času organizirala pogovore s poslovneži iz vseh 27 držav članic, vsak teden iz ene države članice.

Vabljeni, da se udeležite naslednjega poslovnega klepeta »EU BUSINESS TALKS«, ki se bo odvijal v torek, 3. avgusta 2021 ob 14. uri po slovenskem času.

Gost bo Braulio Quintana, operativni vodja pri podjetjuWireless Innovative MMIC(WIMMIC), s sedežem na Kanarskih otokih v Španiji. Podjetje se ukvarja z načrtovanjem RF in mikrovalovnih integriranih vezij (čipov) za področje telekomunikacij, vesolja in obrambe. Tesno sodeluje z organizacijami na področju raziskav in razvoja (R&D), evropskimi podjetji in univerzami, pri razvoju »state-of-the-art« integriranih vezij. Podjetje je do sedaj sodelovalo pri več EU podprtih projektih in je sicer del skupine Celestia Technologies Group.

Braulio
je diplomiral iz ekonomije in prava na Univerzi Las Palmas na Kanarskih otokih.

Pogovor bo trajal 30 minut in bo potekal v angleškem jeziku.

Vašo udeležbo lahko potrditetukaj. Vsem prijavljenim udeležencem bomo poslali ZOOM povezavo en dan pred dogodkom.

Lep pozdrav.

Ante Milevoj