Arhiv: EU Business Talks: 5. oktober 2021 ob 14.00 uri, Madžarska

Slovenija predseduje Svetu Evropske unije v drugi polovici leta. Gospodarska zbornica Slovenije bo v tem času organizirala pogovore s poslovneži iz vseh 27 držav članic, vsak teden iz ene države članice.

Vabljeni, da se udeležite naslednjega poslovnega klepeta »EU BUSINESS TALKS«, ki se bo odvijal v torek, 5. oktobra 2021 ob 14. uri po slovenskem času.

Tokratni gost bo László Bódi, izvršni direktor v podjetju Halbo mce Plc., s sedežem v Miskolcu na Madžarskem. Podjetje se ukvarja s cevovodnimi sistemi in inženirsko opremo, pri čemer njihova dejavnost sega od priprave projekta do same realizacije in končne namestitve. Njihove reference vključujejo projekte v več kot 20-ih državah po Evropi in Aziji.

László je predsednik madžarsko-nemškega poslovnega sveta na Gospodarski zbornici Madžarske, podpredsednik Harvard kluba Madžarske in kongresnik v Evropskem parlamentu podjetij. Poleg maternega jezika, tekoče komunicira tudi v nemškem in angleškem jeziku.

Pogovor bo trajal 30 minut in bo potekal v angleškem jeziku.

Vašo udeležbo lahko potrdite tukaj. Vsem prijavljenim udeležencem bomo poslali ZOOM povezavo en dan pred dogodkom.

Guest of honour will be László Bódi, CEO at Halbo mce Plc., headquartered in Miskolc, Hungary. Company is in piping systems and engineering equipment business, their activities ranging from project management to the final installation. Their referencesinclude projects in more than 20 countries in Europe and Asia.

László is President at Hungarian-German Department at Hungarian Chamber of Commerce and Industry, Vice-President of Harvard Club of Hungary and Congressman at European Parliament of Enterprises. Beside his native Hungarian, he is fluent also in German and English languages.

The event will last 30 minutes and will be held in English via ZOOM platform. If you wish to take part, register here. The ZOOM link will be sent to all registered participants one day prior to the event.