Arhiv: HITRI POSLOVNI NASVETI: Želite vaše izdelke predstaviti potencialnim poslovnim partnerjem v tretjih državah?

Hitri poslovni nasvet

To najenostavneje naredite z uporabo ATA zvezka oz. ATA Carneta, mednarodnega carinskega dokumenta za začasni izvoz blaga. Uporablja se za poenostavitve carinskih postopkov pri prehodu državnih meja. V Hitrem poslovnem nasvetu ga podrobneje predstavlja Irena Simendič iz oddelka Javne listine pri GZS.

Želite vaše izdelke predstaviti potencialnim poslovnim partnerjem v tretjih državah? Irena Simendič

V Sloveniji ATA zvezke izdaja Gospodarska zbornica Slovenije v Ljubljani in na enajstih regijskih izpostavah. Za več informacij vas vabimo, da obiščete spletno stran.