Arhiv: Intervju z direktorico Severno Primorske gospodarske zbornice: Za razvoj regije smo odgovorni vsi, ki lahko nanj kakorkoli vplivamo

Ključnega pomena je, da lokalna oblast zna prisluhniti potrebam gospodarstva, ga upoštevati in se zaveda, da se investicije v gospodarski razvoj skupaj z ustrezno stanovanjsko politiko, še posebej za mlade, zelo bogato povrnejo v dobrobit vseh prebivalcev. Goriška regija je trdno usidrana na zlati sredini med regijami, pravi direktorica Severno Primorske gospodarske zbornice, Nova Gorica, Nevenka Volk Rožič. Potenciala za izboljšanje je še veliko. Kot pravi, so največje rezerve pri tesnejšem sodelovanju in povezovanju med odločevalci in gospodarstvom. Intervju je objavljen v marčevski številki revije Glas gospodarstva.