Arhiv: Hitri poslovni nasveti: Kako lahko na najbolj enostaven način prispevate k zmanjševanju odpadkov in zdravju zaposlenih?

Hitri poslovni nasvet

GZS - Zbornica komunalnega gospodarstva je pričela z iniciativo Voda iz pipe, ki je del vseslovenske komunalne pobude Skupaj za boljšo družbo. Cilj je, da pitje pitne vode iz pipe postane vsakodnevna praksa v organizacijah ter prva izbira zagotavljanja vode pri organizaciji dogodkov. Vsem organizacijam, ki stremijo k ciljem družbeno odgovornih organizacij, Zbornica komunalnega gospodarstva ponuja možnost pridobitve certifikata Voda iz pipe. Več o tem razkriva direktor Zbornice komunalnega gospodarstva Sebastijan Zupanc v Hitrem poslovnem nasvetu.

Če imate vprašanje glede postopkov in pogojev za pridobitev certifikata Voda iz pipe ali bi želeli izvedeti več, pišite na e-naslov komunala@gzs.siali pokličite na telefonsko številko 01 5898 484.