Arhiv: Družba TIK d.o.o. iz Kobarida zaznamovala 70. letnico delovanja

Družbi TIK d.o.o. smo čestitali za 70. letnico uspešnega delovanja, ki so ga obeležili sicer že konec lanskega leta, ko ni bilo možnosti za tovrstna druženja.

Direktorica GZS Severno Primorske gospodarske zbornice, mag. Nevenka Volk Rožič, je direktorici družbe TIK d.o.o., Petri Borovinšek podala čestitke za 70. let uspešnega delovanja družbe in ji predala plaketo regijske zbornice.

Ob tem je izpostavila, "da je družba TIK d.o.o. v dosedanjem obdobju doživela vzpone in padce, ki so družbo samo še bolj okrepili in ji omogočili, da so danes pomemben zaposlovalec v zgornjesoški dolini ter  inovativno, razvojno in izvozno prepoznani v širšem okolju. Čestitke vodstvu, zaposlenim ter vsem, ki so k temu pripomogli v preteklosti ter uspešno delo še naprej".

EKIPA GZS SPGZ