Arhiv: Srečanje s predstavniki indijskih podjetij, 7.10.2011

Srečanje s predstavniki indijskih podjetij

Ljubljana, GZS, 7. oktober 2011

Center za konkurenčnost pri Gospodarski zbornici Slovenije organizira indijsko-slovenski poslovni forum in individualna poslovna srečanja s svetovno uglednimi indijskimi podjetji s področja inženiringa, informacijske tehnologije, proizvodnje jeklenih izdelkov, svetovanja na področju gospodarskega prava. Le-ti prihajajo v Slovenijo 7. in 8. oktobra 2011 pod okriljem Konfederacije indijske industrije.

Srečanje, bo v petek, 7. oktobra 2011, od 10. do 13. ure na sedežu GZS, dvorana B, Dimičeva 13, Ljubljana.

Predstavitev indijske delegacije v angleškem jeziku je v prilogi in t. i. Company Profileu.

Vljudno vabljeni, da se srečanja udeležite in vaš interes potrdite preko spodnje spletne prijave, najkasneje do torka, 4. oktobra 2011. Urnik srečanj, ki bodo v zgoraj navedenem terminu, vam bomo posredovali najkasneje dan pred dogodkom.

Za več informacij o poteku organizacije dogodka vam je na razpolago Nataša Turk, GZS, T: 01/5898152, E: natasa.turk@gzs.si.

Pripeti dokumenti