Arhiv: Seminar: Zakonski in tehnični vidiki akreditacij predstavništev tujih podjetij v Ruski federaciji, 22.09.2010

VABILO K UDELEŽBI NA SEMINARJU
    »ZAKONSKI IN TEHNIČNI VIDIKI AKREDITACIJ PREDSTAVNIŠTEV TUJIH PODJETIJ V RUSKI FEDERACIJI«

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Gospodarsko zbornico Ruske federacije pripravlja seminar o tem, kako odpreti in voditi predstavništvo oziroma podjetje v Rusiji. Na seminarju bosta sodelovala predstavnika ruske gospodarske zbornice, ki sta odgovorna za to področje in svetujeta tujim podjetjem.

Prosimo, da vašo udeležbo na srečanju potrdite z izpolnjeno spletno prijavnico, ki je pod prispevkom, ali prijavnico do torka, 21. septembra 2010, po elektronski pošti: mateja.zitko@gzs.siali po faksu na številko 01/58 98 100. Za dodatne informacije lahko pokličete po telefonu: 01/ 58 98 473 – Mateja Žitko.

Vabilo

Pripeti dokumenti