Arhiv: Obisk gospodarske delegacije iz Slovaške, 15.03.2010

SREČANJE GOSPODARSTVENIKOV SLOVAŠKE IN SLOVENIJE
    s PREDSEDNIKOMA R SLOVAŠKE in R SLOVENIJE
    dr. Ivanom Gašparovičem in dr. Danilom Türkom

Na uradni obisk v Slovenijo prihaja v sredini meseca marca predsednik Republike Slovaške dr. Ivan Gašparovič v spremstvu gospodarske delegacije.

Obisk želimo izkoristiti za okrepitev in razširitev poslovnih povezav med gospodarstvoma Slovaške in Slovenije zato Javna agencija Republike Slovenije za podjetništvo in tuje investicije (JAPTI) in Ministrstvo za gospodarstvo RS v sodelovanju z Gospodarsko zbornico Slovenije in Gospodarsko zbornico Slovaške organizirajo poslovno srečanje zainteresiranih gospodarstvenikov obeh držav. Udeležence srečanja bosta nagovorila predsednika obeh držav.

Poslovna konferenca in bilateralni razgovori podjetnikov bodo potekali

v ponedeljek, 15.03.2010, od 12.00 ure naprej v hotelu Kokra na Brdu pri Kranju

Vabimo vas k udeležbi

Okvirni program:

11.15 – 11:45
    registracija udeležencev

11:55 – 12:00
    prihod predsednikov R Slovenije in R Slovaške in vpis v knjigo častnih gostov GZS

12:00 – 12:30
    poslovna konferenca – prvi del:

- pozdrav generalnega direktorja GZS, mag. Samo Hribar Milič
    - pozdrav generalnega sekretarja Slovaške gospodarske zbornice, g. Martin Hrivik

- nagovor predsednika Republike Slovenije, dr. Danilo Türk
    - nagovor predsednika Republike Slovaške, dr. Ivan Gašparovič

12:30 – 13:00
    odmor in razgovor gospodarstvenikov s predsednikoma

13:00 – 13:40
    poslovna konferenca – nadaljevanje:

- predstavitev poslovnega okolja in priložnosti Slovenije, g. Igor Plestenjak, direktor JAPTI
    - predstavitev poslovnega okolja in priložnosti Slovaške, g. Juraj Haško, projektni vodja SARIO

14:00 – individualni razgovori med predstavniki slovenskih in slovaških podjetij
    (po predhodnem razporedu)

Uradni jezik konference in poslovnih razgovorov je angleški.

Trenutni seznam slovaške gospodarske delegacije, kot tudi prijavnica za načrtovane sestanke je v prilogi, morebitne naknadne spremembe pa bodo sproti objavljene na Internet strani GZS /skupne_naloge/48323

Prosimo, da z izpolnjeno prijavnico do ponedeljka 8.3.2010 potrdite svojo udeležbo na plenarnem delu in želenih sestankih (na faks 01/58 98 100 ali e-naslov marko.jare@gzs.si). Dodatne informacije: Marko Jare, tel.: 01/58 98 158.

Pripeti dokumenti