Arhiv: Objavljen Aneks št. 1 h Kolektivni pogodbi med delavci in družbami drobnega gospodarstva

Sprejet je bil Aneks št. 1 h Kolektivni pogodbi med delavci in družbami drobnega gospodarstva (KPdg), ki določa, da kolektivna pogodba velja tudi za delodajalce, ki so člani GZS-PTZ, ki trajno opravljajo delo na območju Republike Slovenije in so razvrščeni v podrazrede s šifro dejavnosti 88.101 - dejavnost invalidskih podjetij.

Aneks je bil objavljen v Uradnem listu RS, št. 58/11, dne 22.7.2011. Tako ta kolektivna pogodba od 23.7.2011 velja tudi za delodajalce, ki so člani GZS-PTZ, ki trajno opravljajo delo na območju Republike Slovenije in so razvrščeni v naslednje podrazrede šifro dejavnosti 88.101 po SKD 2008, dejavnost invalidskih podjetij.

Na morebitna vprašanja v zvezi s to kolektivno pogodbo vam bodo svetovali pravni strokovnjaki GZS, zato lahko vprašanja v zvezi s tem naslovite na pravnasluzba@gzs.si.