Arhiv: Izvoljen nov predsednik Upravnega odbora Podjetniško trgovske zbornice

Na 27. korespondenčni seji Upravnega odbora Podjetniško trgovske zbornice (UO PTZ),  dne 1. julija 2010 je bil izvoljen nov predsednik UO PTZ, mag. Brane Lotrič, direktor podjetja B&B, d.o.o. iz Kranja.

Mag. Brane Lotrič je v svojem dvanajstletnem obdobju, ki ga je posvetil delu bivšega GZS-Združenja drobnega gospodarstva, sedanje GZS-Podjetniško trgovske zbornice, pokazal izjemno naklonjenost in podporo. Bil je pobudnik ustanovitve in je še danes predsednik Sekcije avtošol Slovenije. V mandatnem obdobju 2007-2011 je bil imenovan za podpredsednika UO PTZ. Mag. Brane Lotrič je 21. junija 2010 podal pisno soglasje h kandidaturi.

Mag. Braneta Lotriča je predlagalo kot kandidata za predsednika UO PTZ  šest članov UO PTZ. Na 12. redni seji Izvršilnega odbora Sekcije malih trgovcev 22. junija 2010 je bil podprt s strani članov IO. Na 27. korespondenčni seji UO PTZ je bil s 1. julijem 2010, do konca mandatnega obdobja junij 2011, izvoljen za predsednika UO PTZ.

Novemu predsedniku ob imenovanju iskreno čestitamo in mu želimo vse dobro ter veliko uspehov pri vodenju UO PTZ.