Arhiv: Vabilo na srečanje trgovcev mesta Ljubljana

Podjetniško trgovska zbornica organizira srečanje trgovcev mesta Ljubljana, ki bo v torek, 26. januarja 2010 ob 15.00 v poslovni oazi GZS.

Program:

15:00 - 15:05      Pozdravni nagovor

- mag. Samo Hribar-Milič. generalni direktor GZS

15:05 - 15:15     Predstavitev nacionalne kampanje »Ohranimo lokalnega trgovca«

-        mag. Vida Kožar, direktorica Podjetniško trgovske zbornice

15:15.- 16:15     Osnove vizualnega merchandisinga (predavanje bo v angleščini)

-        mag. Max Woss, vodja svetovalne družbe ShopConsult by Umdasch iz           Avstrije, ki je v zadnjih nekaj letih pomagala številnim mednarodno priznanim blagovnim znamkam, kot so Levi’s Tommy Hilfiger, Esprit, H&M, Nike, Hugo Boss, Oneill, Lask Gleis in druge. O vizualnem merchandisingu predava po vsej Evropi in uči, kako uporabljati načine za pospeševanje prodaje. Je tudi zunanji predavatelj dunajske univerze.

16:15 - 16:30     Odmor z osvežitvijo

16:30 - 18:00     Okrogla miza: »Problemi trgovcev v centru mesta« (odpiralni čas, logistika, parkiranje, najemnine, povezovalni dogodki,...)

-        Mag. Miran Gajšek, načelnik oddelka za urejanje prostora, MOL

-        Luka Fojkar, direktor podjetja Benedict  in lastnik trgovin v centru Ljubljane

-        Maja Klančnik, direktorica podjetja Solgri in lastnica trgovin v centru     Ljubljane

-        Inga Horny,  Direktorica mestnega marketinga, Mestna občina Salzburg

-        Roland Murauer, direktor svetovalnega podjetja Cima iz Avstrije (svetovalno podjetje za vodenje in marketing mestnih središč)

-        Mag. Vida Kožar, direktorica Podjetniško trgovske zbornice

Okroglo mizo bo vodila doc. dr. Irena Ograjenšek z Ekonomske fakultete v Ljubljani.

Kotizacije ni!  Vsi udeleženci prejmejo tudi promocijski material kampanje »Ohranimo lokalnega trgovca (majico, nakupovalno vrečko in zloženke).

Prosimo, da svojo udeležbo potrdite na bojana.zarnik@gzs.si ali po tel.: (01) 58 98 485 najkasneje do srede, 20. januarja 2010.

Vljudno vabljeni!

mag. Vida Kožar