Arhiv: Poslovna delegacija v Srbijo - 8. in 9. november 2012

Na osnovi dobrih izkušenj izpred dveh let Podjetniško trgovska zbornica pri GZS in Center za mednarodno poslovanje pri GZS ponovno organizirata poslovno delegacijo malih trgovcev in trgovskih agentov Slovenije v Srbijo - Beograd.

Namen delegacije je obuditi »stare trgovske poti« in splesti nove poslovne povezave med slovenskimi in srbskimi poslovneži. Delegacija sektorsko ni omejena zato vabimo širši krog slovenskih malih in srednje velikih podjetij, da se nam pridružijo.

Obisk poslovne delegacije bomo povezali z udeležbo na srečanju Slovenskega poslovnega kluba v Beogradu, ki nudi izvrstno priložnost za neformalni networking ter zaokrožili s poslovno konferenco in B2B razgovori v Beogradu.

Pri organizaciji poslovne konference in bilateralnih srečanj s potencialnimi poslovnimi partnerji iz srbskega drobnega gospodarstva nam bo pomagala partnerska »Privredna komora Srbije«. V programu pa sodeluje tudi Veleposlaništvo R. Slovenije v Beogradu, predstavnik GZS v Beogradu in Slovenski poslovni klub.

Delegacija bo 8. in 9. novembra 2012.

Vabimo vas, da se delegacije udeležite. Vaše prijave (spodaj) sprejemamo do 21. oktobra 2012. Delegacija bo organizirana v primeru udeležbe predstavnikov vsaj 15 podjetij

Kotizacija za udeležbo znaša:

- 80 € +20% DDV na osebo za člane PTZ in člane GZS oziroma

- 125 € + 20% DDV na osebo za nečlane GZS

Kotizacija krije avtobusni prevoz in organizacijske stroške delegacije in se plača ob prijavi na TRR SI56 02924-0017841495, sklic 2090-5000. V primeru odpovedi udeležbe podjetja v delegaciji po 24. oktobru 2012, kotizacije ne vrnemo.

Dodatne informacije:

Matej Rogelj, tel. 01/ 58 98 164, matej.rogelj@gzs.si

Program delegacije:

četrtek, 8. nov. 2012:

zbor udeležencev delegacije (GZS, Dimičeva 13, Ljubljana)

7:00 –

odhod delegacije z avtobusom proti Srbiji

14:00 – 15:00

prihod v Beograd

15:00 – 17:00*)

ogled Beograda z lokalnim vodičem (iz avtobusa), namestitev v hotelu »Srbija«

19:00 – 21:00