Arhiv: Direktorica PTZ ponovno imenovana za podpredsednico Evropskega združenja malih podjetij - ESBA

Na povabilo Evropske konfederacije malih podjetij (ESBA - European Small Business Alliance) se je direktorica PTZ udeležila Upravnega odbora in Skupščine ESBA kot Vice President ESBA in članica Board of  Directors, in sicer 24. junija 2019 v Bruslju. Potrjeno je bilo finančno poročilo ESBA 2018 in predstavljen proračun ESBA 2019. G. David Caro je bil ponovno izvoljen za predsednika ESBA in direktorica PTZ ponovno soglasno izvoljena za podpredsednico ESBA . Na UO ESBA so bile predstavljene aktivnosti projektov SMOOTH in Early Warning. Predstavljen je bil tudi dokument ESBA »What do European SMEs need from the next EU Institutions (2019-2024?« in lobistične aktivnosti ESBE. PTZ je pridobila možnost, da se prijavi na nov EU projekt z naslovom Kibernetska varnost – SME. Rok za prijavo projekta je 22.8.2019, konzorcij je že vzpostavljen, potrebujejo eno organizacijo, ki deluje na področju SME.