Arhiv: Stalno poklicno usposabljanje zavarovalnih posrednikov

22. oktobra 2019 je Združenje zavarovalnih posrednikov Slovenije, ki deluje v okviru GZS-Podjetniško trgovske zbornice izvedlo 5. Seminar za zavarovalne posrednike, ki je namenjen stalnemu poklicnemu usposabljanju zavarovalnih posrednikov in predstavlja priložnost za nadgrajevanje strokovnega znanja zavarovalnih posrednikov, medsebojno izmenjavo mnenj in informacij ter druženje. Predstavljene so bile naslednje teme:

• Zavarovanje pravne zaščite za tovorno vozilo in prevozno pogodbo za prevoznike v cestnem prometu
    • Vidik cenilca pri reševanju velikih premoženjskih škod
    • Zavarovanje pravne zaščite z asistenco za prevoznika in prevozniško pogodbo
    • Zavarovanje terjatev v domačem in mednarodnem prostoru
    • Zavarovanje odgovornosti v luči nove gradbene zakonodaje
    • Zavarovanje poklicne odgovornosti iz arhitekturne in inženirske dejavnosti
    • Predstavitev novosti v zvezi s preprečevanjem pranja denarja in financiranja terorizma