Arhiv: Dogodek Wine & Cherry Business Meeting

Vabljeni, da se nam v petek 4. junija 2021 pridružite na butičnem poslovnem dogodku Wine & Cherry Business Meeting, ki bo potekal med 16. in 21. uro, v hotelu San Martin v Šmartnem v Goriških Brdih.

Poleg predstavitve Podjetniško Trgovske zbornice in njenih projektov v letih 2021 in 2022, bodo udeleženci deležni tudi predstavitve pravnih vidikov aktualnih razmer z Odvetniško Pisarno Horvat in predstavitve dobrih praks sodelovanja z zbornico.

Avto Aktiv bo za avtomobilske navdušence pripravil predstavitev novih modelov električne flote BMW in Toyotinih vozil, s katerimi se bo možno tudi zapeljati, v kolikor bo vreme to dovoljevalo.

Po uradnem delu se bodo gostje lahko sprostili in mrežili ob cateringu in degustaciji vin.

Kdaj in kje?

Petek, 4. junij 2021, od 16.00 do 21.00, v hotelu San Martin v Šmartnem v Goriških Brdih.

Kotizacija:

Cena udeležbe na dogodku je 29 EUR + DDV.

Prijave sprejemamo do 1. junija 2021.

Kotizacijo je potrebno poravnati najkasneje dva dni pred izvedbo delavnice na poslovni račun GZS pri NLB št. 02924 - 0017841495, sklic 2090 – 5675.
    Potrdilo o plačilu
    nam posredujete na asja.jugovec@gzs.si. Po Vašem plačilu prejmete račun s strani GZS PTZ.

Odpoved udeležbe je možna največ dva delovna dneva pred izvedbo dogodka na asja.jugovec@gzs.si. V primeru, da prijavljeni udeleženci svoje prisotnosti pisno ali pa preko e-pošte ne odpovedo v navedenem roku ali se dogodka ne udeležijo oz. ne pošljejo drugega udeleženca, Vam zaračunamo polni znesek kotizacije.

Prijava:

Na dogodek se lahko prijavite TUKAJ.

Kontakt in podrobnejše informacije:

Za podrobnejše informacije o dogodku smo Vam na voljo na kontaktu:

Asja Jugovec, e mail: asja.jugovec@gzs.si, tel: 01 5898 103