Arhiv: Odgovori na pogosta vprašanja - veljavne omejitve za ponudnike blaga in storitev

Ministrstvo za Gospodarski razvoj in tehnologijo (MGRT) je pripravilo odgovore na pogosta vprašanja ponudnikov blaga in storitev, v času veljavnosti Odloka o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19 (Uradni list RS št. 174/21 z dne 6.11.2021)

MGRT objavlja pojasnila in odgovore v zvezi z izvajanjem odloka na spletni strani. Odgovori so razvrščeni glede na dejavnosti:

• gostinstvo,
    • trgovina,
    • poslovna srečanja,
    • splošna vprašanja.

Pojasnila na vprašanja članov, v zvezi z začasnimi prepovedmi in drugimi odloki, ki jih pripravlja pravna služba GZS, so za člane objavljena na spletni strani: Poslovni nasveti v času koronavirusa. prepovedi in drugi odlok