Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Strokovno vzdrževanje stavb-izobraževalni seminar za upravnike

GZS-Zbornica za poslovanje z nepremičninami v sodelovanju z Elektrotehniško zvezo Slovenije in GI ZRMK predstavlja izobraževalni seminar za upravnike večstanovanjskih stavb

Strokovno vzdrževanje stavb

v četrtek 25. maja 2017, ob 9. uri,

v prostorih GZS, Ljubljana, Dimičeva 13, dvorana A, v 1. nadstropju

Predstavitev dogodka

Dobro upravljanje in vzdrževanje stavbe je ena glavnih nalog upravnika večlastniške stavbe. Upravljanje in vzdrževanje stavb je kompleksno in strokovno delo, ki zahteva usposobljenega upravnika, ki pozna delovanje vgrajenih naprav, toplotnih postaj, kotlovnic, dvigal, skupnih klimatskih naprav, zato je pomembno, da upravnik zagotovi strokovnjake z različnih področij npr. strojništva, elektroinštalacij, gradbeništva, prava itd.

Izobraževalni seminar je namenjena predvsem tehničnemu kadru pri upravnikih nepremičnin, ki v večstanovanjskih stavbah skrbijo za obratovanje, vzdrževanje in obnovo večlastniških stavb.

08.30 – 09.00

Prijava udeležencev

09.00 – 10.00

Električne inštalacije
    Janez Guzelj in Andrej Počivavšek, Elekrotehniška zveza Slovenije

10.00 – 10.45

Strelovodi
    Boris Žitnik

Odmor

11.15 – 12.00

Videonadzor in pristopna kontrola /odpiranje vrat
    Mag.Samo Zorko

12.00 – 12.45

Vzdrževanje dvigal
    Ivan Božič, Zavod za varstvo pri delu

Odmor

13.15 – 14.30

Energetska učinkovitost večstanovanjske stavbe – primer uspešno opravljene prenove
    Andraž Rakušček, GI-ZRMK d.o.o.

14.30 – 15.30

Ogled objekta - v pripravi

* Udeleženci nam lahko, na zpn@gzs.si, posredujejo vprašanja na katera bi želeli prejeti odgovore.

KOTIZACIJA

Kotizacija za posameznega udeleženca znaša 100,00 € + DDV (122,00 z DDV). DDV se obračuna po splošni stopnji 22 %. V kotizacijo je vključena udeležba na izobraževalni delavnici, e-gradivo na USB ključku, postrežba v odmorih in potrdilo o udeležbi.

Popusti:

Članski:

člani GZS-ZPN - 30% popust

člani GZS – 10 % popusta

Količinski:

vsak drugi in naslednji prijavljeni iz iste organizacije dodaten 10% popust.

Popusti se seštevajo.

Prijave

Prijave sprejemamo do zapolnitve mest na naslednji način:

• e-prijavnica na spletni strani:

E-prijavnica

Po prejemu prijave vam bomo posredovali ponudbo za plačilo kotizacije.

Kotizacijo nakažite do dveh dni pred dogodkom na TRR GZS: SI56 0292 4001 7841 495; obvezno navedite sklic 2060-518. Plačilo kotizacije je pogoj za udeležbo na seminarju. Račun vam bomo izdali po zaključku izobraževalne delavnice.

Vsem, ki boste pravočasno vplačali kotizacijo, bomo vsaj dan pred dogodkom po e-pošti posredovali gradivo.

Odjave

Odpoved prijave na izobraževalni seminar je možna le v pisni obliki, posredovani po e-pošti na naslov zpn@gzs.si. Skrajni rok za pisno odpoved z vrnitvijo 100% plačila kotizacije je tri (3) delovne dni pred začetkom dogodka. V primeru nepravočasne odjave oz. neudeležbe pa že vplačanih kotizacij nismo dolžni vrniti.

Informacije

GZS-Zbornica za poslovanje z nepremičninami, Vida Logar, tel. 01 58 98 240, e-naslov: zpn@gzs.si.

Udeleženci izobraževalnega seminarja imajo možnost brezplačnega parkiranja do zasedbe mest v prvi garaži GZS oziroma na zunanjem parkirišču GZS. Oboje uvoz z Dimičeve ulice.

Dobrodošli na izobraževalnem seminarju