Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Športno zabavno srečanje članov ZPN

Povabilo sponzorjem_Piknik lanov ZPN 2022

Dimičeva ulica 13, 1504 Ljubljana, T: 01 58 98 240, @: zpn@gzs.si, W: www.gzs.si/zpn

Športno zabavno srečanje članov ZPN

Na GZS Zbornici za poslovanje z nepremičninami, v petek 17. junija letos, v Podpeči, organiziramo poletno srečanje članov ZPN. Pripravljamo sproščeno športno družabno srečanje z igrami brez meja in zabavo.

Glede na predhodno izvedeno anketo med našimi člani na pikniku pričakujemo  več kot 100 udeležencev.

Srečanje je po dolgem času spletnih dogodkov odlična priložnost za predstavitev vašega podjetja ter aktivno sodelovanje na srečanju.

Vabilo s programom >>

Priložnost za sodelovanje

Predstavite se na vam primeren način. Sporočite nam vaša pričakovanja, da vam pripravimo po meri narejeno ponudbo za sponzorstvo ali predstavitev vašega podjetja ali proizvoda.

Na voljo imate različne možnosti predstavitve predstavitev vašega podjetja:

• s postavitvijo reklamnih stojal, zastav, plakatov ipd.

• predstavitev vašega podjetja kot sponzorja nagrade za najboljše ekipe

• predstavitev vašega podjetja s postavitvijo razstavnega prostora

• predstavitev vašega podjetja z udeležbo na dogodku

• po dogovoru.

Za vsa vprašanja smo vam na voljo na Zbornici za poslovanje z nepremičninami.

zpn@gzs.si

Vaše podatke smo zbrali iz javno dostopnih virov ali v okviru opravljanja dejavnosti Gospodarske zbornice Slovenije in jih uporabljamo v skladu z določili 72. člena ZVOP-1 in ZEPT-1B. Svoje podatke lahko kadarkoli pregledate ter zahtevate njihov popravek ali izbris oziroma prekličete to soglasje. Nastavitve, na katere vrste sporočil ste naročeni, in odjavo lahko kadarkoli spremenite s klikom na povezavo »Sprememba nastavitev prejemanja e-novic in odjava«.