Arhiv: PRAZNUJEMO 40 LET izhajanja Indeksov za obračun razlike v ceni gradbenih storitev

Spoštovani!

Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala - ZGIGM, ki deluje v okviru Gospodarske zbornice Slovenije - GZS, že vse od leta 1972 naprej vsak mesec izda publikacijo Indeks za obračun razlike v ceni gradbenih storitev. V publikaciji je mesečni indeks veljaven na zadnji dan v mesecu (zaradi lažje uporabe), indeksi pa so za vse vrste del v ceni že interpolirani tudi na dneve.  ZGIGM - GZS  hrani tudi arhiv vseh izdanih publikacij.

Preračun in raba indeksov je razložena (zelo praktično in uporabniku prijazno) tukaj.

Vabimo vse potencialne nove naročnike, da se prijavijo na poskusno 3-mesečeno prejemanje  Indeksov za obračun razlike v ceni gradbenih storitev (prejmete eno kvartalno poročilo in dve mesečni krajši poročili). Zainteresirani novo naročniki sporočite nam svoj interes na zgigm@gzs.si s pripisom PRIJAVA NA BREZPLAČNO PREJEMANJE INDEKSOV ZGIGM.

Več o strokovni publikacije Indeksi za obračun razlike v ceni gradbenih storitev