Arhiv: Okrogla miza na MOS: Ustanovitev paritetnega sklada za gradbeno panogo v Sloveniji

Spoštovani,

GZS ZGIGM si že od leta 2012 prizadeva z aktivnostmi za ustanovitev panožnega paritetnega sklada, ki bi zmanjšal previsoka socialna tveganja, zagotovil boljše pogoje za delo zaposlenih v gradbeništvu in omogočil manjše breme delodajalcev. S tem namenom vas vabimo vas na okroglo mizo z naslovom Ustanovitev paritetnega sklada za gradbeno panogo v Sloveniji, kjer bo naša stališča in predloge zastopal Igor Banič, član Upravnega odbora GZS Zbornice gradbeništva in industrije gradbenega materiala pri GZS.

KDAJ: 12. september od 10:00 do 12:00 ure
KJE: Mednarodni obrtni sejem Celje

VSEBINA DOGODKA:

Na okrogli mizi bo javno predstavljena pobuda za ustanovitev paritetnega sklada za gradbeno panogo v Sloveniji. Na razpravi bodo sodelovali:

· Aleš Cantarutti, državni sekretar, Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo
· Peter Pogačar, državni sekretar, Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti· Danijel Lamperger, direktor, Obrtno - podjetniška zbornica Slovenije
· Igor Banič, član Upravnega odbora GZS Zbornice gradbeništva in industrije gradbenega materiala, Gospodarska zbornica Slovenije
· Oskar Komac, sekretar, Sindikat delavcev gradbenih dejavnosti Slovenije

Udeležba je BREZPLAČNA, zaradi lažje organizacije svojo udeležbo potrdite na naslov: kristina.maver@gov.si, najkasneje do 6.9.2017 . Vstopnico boste prevzeli na blagajni MOS Celje po vaši pisni potrditvi udeležbe.

Dogodekorganizira Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo, Direktorat za notranji trg, v sodelovanju z Ministrstvom za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, Obrtno-podjetniško zbornico Slovenije, Gospodarsko zbornico Slovenije in Sindikatom delavcev gradbenih dejavnosti Slovenije

Okroglo mizo bo moderirala gospa Vida Petrovčič

Vabljeni.
Več o paritetnih skladih >>>