Arhiv: GZS ZGIGM str. služba in člani imenovani in aktivni v Strateškem svetu za investicije in gradbeništvo pri GZS

Pod okriljem GZS se je zopet ustanovil panožni strateški svet, posvetovalno telo organov GZS po 52b. členu Statuta GZS, ki ga je potrdil Upravni odbor GZS na redni seji 12.9.2018.
In sicer dne 23.10.2018 je na GZS v Ljubljani potekalo konstituiranje  delovnega telesa: Strateški svet za investicije in gradbeništvo - SSIG.
Povabilo za sodelovanje zainteresiranih s strani podjetij je bilo predlagano s strani GZS ZGIGM. SSIG je še vedno odprto delovno telo, in člani ZGIGM lahko pošljete svoj interes za aktivno sodelovanje na tajništvo GZS ZGIGM.

Trenutno so člani Strateškega sveta predstavnik panožnih združenj/zbornic GZS, MOL, DRI d.o.o., podjetij - članov GZS, UM FG PA, UL FGG, DARS d.d., DRSI ...
Aktualna tematika seje je dostopna na tajništvu GZS ZGIGM.