Arhiv: Začel je veljati Pravilnik o spremembi Pravilnika o prepovedi uporabe določenih nevarnih snovi v električnih in elektronskih napravah

Pravilnik je bil objavljen  v Uradnemi listu RS, št. 57/2014. Spremenjeni pravilnik navaja spremembe pri izjemah uporabe nevarnih snovi, kot jih določajo  delegirane direktive Evropske komisije z dne 13. marca 2014.

V Zbornici elektronske in elektroindustrije stalno spremljamo implementacijo Direktive o omejevanju uporabe nekaterih nevarnih snovi v EEO, članom posredujemo informacije ter pripravljamo izobraževanja. Najave izobraževanj objavljamo na spletni strani zbornice v rubriki AKTUALNO. Dodatne informacije so na voljo tudi na janez.renko@gzs.si in marjan.rihar@gzs.si.