Arhiv: Vabilo na konferenco KADRI V INDUSTRIJI – JUTRI?

Združenje kovinske industrije ter Zbornica elektronske in elektroindustrije ob zaključku projekta »Skills and Knowledge Management in the Metal and Electro Industry » vabi na konferenco »Kadri v industriji – jutri?«, ki bo 9.12.2013 na Gospodarski zbornici Slovenije v Ljubljani.

Konferenca je namenjena vodilnim kadrovskim delavcem iz kovinske, elektro in druge industrije, izvajalcem srednjega, poklicnega in strokovnega izobraževanja ter sindikalnim delavcem na področju izobraževanja in kadrov.

Na konferenci bodo predstavljene dobre prakse upravljanja s kadri pri nas in v primerljivih evropskih državah.

Udeležba na konferenci je brezplačna, obvezna pa je predhodna prijava. Prijavite se lahko z elektronsko prijavnico spodaj ali pa s prijavnico v priloženem vabilu, kjer najdete tudi podrobne informacije o konferenci.

Za dodatne informacije kontaktirajte:
dr. Marjan Rihar, tel.: 01 58 98 302, marjan.rihar@gzs.si

Pripeti dokumenti