Arhiv: Preverjanje interesa po objavi podatkov o podjetju v elektronskem katalogu

Elektronski katalogi zbornic in združenj ter območnih zbornic GZS so namenjeni podrobnejši predstavitvi podjetij, članov Gospodarske zbornice Slovenije. Tudi Zbornica elektronske in elektroindustrije (ZEE) ima na spletni strani objavljen svoj e-katalog.

Ker katalog že dalj časa ni bil osvežen, bomo sedaj skupaj s podjetji, ki želite imeti svojo predstavitev v katalogu, pristopili k prenovi in ažuriranju podatkov. Prosimo zainteresirane člane ZEE, da nam na spodnje kontakte sporočite:

• če ste že vključeni v katalog, ali še želite ostati
  • če še niste vključeni v katalog, ali se želite.

V obeh primerih boste morali posredovati aktualne podatke o vašem podjetju.

Objava v katalogu je za člane ZEE brezplačna. Tudi podjetja, ki niso člani ZEE, so pa včlanjena v Gospodarsko zbornico Slovenije, imajo možnost objavljanja v katalogu proti plačilu enkratnega letnega zneska za to storitev.

Informacije o katalogu posreduje Janez Renko po elektronski pošti ali po telefonu 01/5898 301.