Arhiv: Delavnica o aktualnih temah ravnanja z odpadki v gospodarstvu

V sodelovanju z Agencijo RS za okolje vas vljudno vabimo na delavnico s predstavitvijo spletne aplikacije IS-Odpadki za elektronsko spremljanje pošiljk odpadkov z evidenčnimi listi,

ki bo v ponedeljek, 3. decembra 2012 ob 9.00 uri

na Gospodarski zbornici Slovenije, Dimičeva 13, Ljubljana, dvorana A, I.nadstropje.

Delavnica je namenjena predvsem povzročiteljem odpadkov v gospodarstvu. Informacijski sistem (IS-Odpadki) za elektronsko podporo pri spremljanju pošiljk odpadkov z evidenčnimi listi o ravnanju z odpadki se mora v skladu s 73. členom Uredbe o odpadkih (Ur.l. RS, št. 103/2011) vzpostaviti s 1. januarjem 2013.

Predstavitvi informacijskega sistema bo sledila izmenjava mnenj o pričakovanjih  gospodarstva ob napovedanih spremembah predpisov na področju odpadkov, katerih sprejem je predviden v okviru 3. paketa ukrepov za spodbujanje gospodarstva. Kot izhodišče razpravi bomo predstavili nekaj dobrih praks na področju ravnanja z odpadki.

Delavnica bo trajala predvidoma do 12:00 ure. Prijava je obvezna preko e-prijavnice na dnu spletne strani.

Kotizacije ni!Srečanje je namenjeno samo članom GZS.

Avtor: Služba za varstvo okolja, Združenje Kemijske industrije, Zbornica elektronske in električne industrije