Arhiv: Zbornica elektronske in elektroindustrije vabi na Dan odprtih vrat v Šentjernej.

Zbornica elektronske in elektroindustrije vabi v okviru dogodka Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva na predstavitev tehničnih poklicev v praksi in v prihodnosti za mlade. Ta bo potekal dne 28.11.2019 ob 16:30 uri v Osnovni šoli Šentjernej.

Kaj je Dan odprtih vrat?  Gre za dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva, ko podjetja sprejemajo obiskovalce in predstavljajo svoje delovne procese, naravo in pogoje dela.

Zakaj Dan odprtih vrat? Da spoznate poklice, ki jih gospodarstvo potrebuje, v realnem okolju. Poklicno odločanje je namreč ena ključnih, a težkih odločitev, zbiranje informacij pa je pri tem izjemnega pomena.

Čemu Dan odprtih vrat? Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva je namenjen temu, da gredo mladi in njihovi starši v podjetja pogledat perspektivne poklice, saj letos sodeluje več kot 130 podjetij v vseh regijah.

Več o dogodku si lahko preberete na povezavi odkrijsvojtalent in pogledate na povezavi.

Pripete datoteke