Arhiv: Predstavitev Novega orodja za vstop na tuje trge

Spletna delavnica - Nova orodja za vstop na tuje trge- 23.6.2021 ob 10h Regionalna zbornica Postojna

Vabimo vas na spletno delavnico:

Nova orodja za vstop na tuje trge

v sredo, 23. junija 2021 ob 10h

Predstavili vam bomo:

• Pospeševalnik izvoza: Center za mednarodno sodelovanje uvaja novi program pospeševanja izvoza za razvoj zmogljivosti izvoznih podjetij. S pomočjo digitalnih tehnoloških orodji (Zoom, Whatsapp), interaktivnostjo in ustvarjanjem skupnosti smo ustvarili edinstven program in okolje za generiranje poslovnih priložnosti v tujini. Be part of it and take off!

• Digitalna promocija podjetij: se je razvila v času CORONA krize in je bila ustvarjena za promocijo naših podjetij v tujini, ki se je s časoma razvila v več sklopov; spoznajte:

o  Kaj nam nudi angleški spletni portal https://businessslovenia.gzs.si/
    o  Kako se neposredno (online) mrežiti s poslovneži iz 30 in več držav - Business Talks
    o  Virtualni dogodki
    o  Business newsletter
    o Telegram skupina (Sl in tuja)

• Predstavitev spletnega orodja "Radar izvoza storitev"

Storitve so izjemno pomembne za uspeh proizvodnih podjetji. Orodje "RADAR izvoza storitev" je najsodobnejša rešitev, ki s pomočjo posebnega algoritma ter “umetne intelligence” pomaga naprednim proizvajalcem v procesu odločanja glede izvoza storitev na nove trge, za njih ključne trge. Da bi bili še uspešnejši pri izvozu svojih storitev, je za vsakega naprednega proizvajalca predhodna analiza ciljnih trgov ter katere industrijske storitve je možno uspešno promovirati in izvažati, ključnega pomena.

S pomočjo orodja "Radar izvoza storitev" najdete odgovore na vprašanja, kot so:

o Katere prodajno-industrijske storitve se ponujajo na vašem ciljnem trgu?
o S katerimi podjetji lahko sklenete partnersko sodelovanje?
o Kateri nacionalni in mednarodni konkurenti so že dejavni na vašem ciljnem trgu?
o Katere so potencialne nove stranke na ciljnem trgu?

PREDAVATELJA:

Z nami bo Ines Čigoja, Center za mednarodno poslovanje pri GZS ter Željko Jokić, samostojni svetovalec, Združenje za kovinske industrije pri GZS.

TRAJANJE:
Delavnica bo trajala predvidoma 1h.

Udeležba na dogodku je brezplačna na podlagi obvezne prijave spodaj.

Prijava na dogodek

Ta projekt transnacionalnega sodelovanja je financiran s strani Interreg CENTRAL EUROPE

www.interreg-central.eu/prosperamnet

Izdaja: Zbornica elektronske in elektroindustrije
Dimičeva ulica 13, 1000 Ljubljana, T: 01 5898 000, E: zee@gzs.si

Vaše podatke smo zbrali iz javno dostopnih virov ali v okviru opravljanja dejavnosti Gospodarske zbornice Slovenije in jih uporabljamo v skladu z določili 72. člena ZVOP-1 in ZEPT-1B. Svoje podatke lahko kadarkoli pregledate ter zahtevate njihov popravek ali izbris oziroma prekličete to soglasje. Nastavitve, na katere vrste sporočil ste naročeni, in odjavo lahko kadarkoli spremenite s klikom na povezavo »Sprememba nastavitev prejemanja e-novic in odjava«.