Arhiv: Vabilo na "follow up" nabavne delegacije slovenske elektroindustrije na Tajvan

Trade with Europe Zbornica elektronske in elektroindustrije

Vabilo na "follow up" nabavne delegacije

slovenske elektroindustrije na Tajvan

Globalno pomanjkanje vhodnih materialov je tudi v elektroindustriji vzpodbudilo interes po krepitvi stikov na nabavnem področju s podjetji iz Tajvana. V juniju 2021 je na pobudo Zbornice elektronske in elektroindustrije potekalo uspešno poslovno srečanje - virtualna nabavna delegacija slovenske in tajvanske elektroindustrije.

V kolikor tudi v vašem podjetju iščete nove nabavne vire, možnosti nabave inovativnih proizvodov, opreme in komponent, ste vljudno vabljeni na "follow up" nabavne delegacije slovenske elektroindustrije na Tajvan, ki bo potekala virtualno kot

B2B srečanja z izbranimi dobavitelji iz Tajvana

dne 28. septembra 2021 med 9.00 in 12.00 uro

v okviru dogodka 2021 Trade with Europe

Prijave na dogodek

Vaš interes za sodelovanje, vključno z navedbo proizvodov/rešitev, ki so poslovno zanimivi za vaše podjetje, sporočite najkasneje do 31. julija 2021 na taitra@taitra.hu. Vljudno vas prosimo, da kopijo vaše prijave za udeležbo na "follow up" dogodku pošljete tudi na mitja.virant@gzs.si.

Kontakt za dodatne informacije

Taiwan Trade Center, Budapest (TAITRA)

Nandor Fustos, višji svetovalec za trgovino

E: taitra@taitra.hu; fustos@taitra.hu