Arhiv: IFAM - ROBOTICS - INTRONIKA

Obveščamo vas, da bo od 15. do 17. februarja 2022 potekal tehnološki sejem, namenjen industriji: IFAM – ROBOTICS – INTRONIKA 2022.

Po skoraj dvoletnem premoru, se bomo lahko srečali na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani in skupaj pogledali v prihodnost. Ponovno imate možnost za promocijo najnovejših eksponatov, rešitev in storitev, edukacije ter mreženja v živo. Sejma se bomo udeležili tudi iz Zbornice elektronske in elektroindustrije (ZEE) saj se želimo srečati z vami in vam predstaviti naše aktualne projekte, rešitve in novosti s področja elektroindustrije. Vljudno vas vabimo, da nas obiščete v hali B, na razstavnem prostoru št. 302.

V okviru sejma INTRONIKA bo v dvorani A2 izveden bogat strokovni Forumski program, ki ga sooblikuje tudi naša zbornica ZEE in bo potekal v sredo, 16. februarja 2022. Predvidene vsebine in grobi program forumskega dela je naslednji:

Torek, 15.februar 2022: Avtomatizacija in robotizacija v AGRO industriji;

• Robotika v funkciji kmetijstva; Vladimir Poljancic/Vladimir Dam; DAMKO
  • Robotski sistemi in avtomatizacija v sadjarstvu; Institut Mihajlo Pupin, Oddelek za robotizacijo
  • Heterogeni avtonomni robotski sistemi v vinogradništvu in marikulturi - HEKTOR; Fakulteta za elektrotehniko in racunalništvo Zagreb
  • Ekološka kultivizacija z avtonomnimi roboti – SPECULARIA; Fakulteta za elektrotehniko in racunalništvo Zagreb
  • drugo

Sreda, 16.februar 2022: E-mobilnost v Sloveniji za Evropo in elektronika v industriji in meroslovju v sodelovanju z GZS ZEE

• polnilne postaje;
  • elektromotorji;
  • energija in varnost;
  • SIMER sekcija: Meroslovje in industrija 4.0 (predvidoma štiri predavanja);
  • Kadrovske kompetence v meroslovju - predstavitev poklica prihodnosti Meroslovec I 4.0
  • drugo

Četrtek, 17.februar 2022: Forum je odprt za predstavitve posameznih podjetij in njihovih prezentacij (prijavnica za rezervacijo terminov, ter tem in avtorjev je na spletni strani: www.icm.si).

V kolikor bi se želeli predstaviti preostalim udeležencem in imate interes sodelovati na Forumskem delu sejma, nas čim prej kontaktirajte na: mitja.virant@gzs.si. Z veseljem bomo odgovorili na vsa vprašanja in vam podali dodatne informacije.

torek, 15. februar 2022: Avtomatizacija in robotizacija v AGRO industriji