Arhiv: Poslovna konferenca ob obisku delegacije kitajske zbornice za uvoz in izvoz hrane, kmetijskih proizvodov in drugih izdelkov živalskega porekla

Poslovna konferenca, ponedeljek, 23. junija 2014, Gornja Radgona (Pomurski sejem)

Slovenijo bo 23. in 24. junija 2014  obiskala delegacija kitajske zbornice za uvoz in izvoz hrane, kmetijskih proizvodov in drugih izdelkov živalskega porekla in delegacija kitajskih gospodarstvenikov.

Sektor za gospodarsko promocijo Ministrstva za zunanje zadeve v sodelovanju s Pomurskim sejmom, GZS-Zbornico kmetijskih in živilskih podjetij in Pomursko gospodarsko zbornico organizira poslovni dogodek v prostorih Pomurskega sejma in sicer v ponedeljek, 23. junija 2014, z začetkom ob 12. uri.

Udeležba na dogodku je brezplačna. Več informacij v pripetih dokumentih.

Vabilo na poslovno konferenco.pdf

Seznam poslovne delegacije.pdf