Arhiv: Veliki jesenski živilski seminar SRIP HRANA

GZS-Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij konec novembra ponovno organizira Veliki jesenski živilski seminar SRIP HRANA.

Seminar bomo tokrat posvetili 5. stebru »Hrana, prehrana in potrošnik«, ki je opredeljen v akcijskem načrtu strateškega razvojno-inovacijskega partnerstva SRIP HRANA.

Seminar bo potekal v četrtek, 29. novembra 2018 s pričetkom ob 9. uri v dvorani A na Gospodarski zbornici Slovenije, na Dimičevi ulici 13 v Ljubljani.

Na seminarju bomo gostili številne predavatelje, predstavnike raziskovalnih in razvojnih inštitucij, ki so vključeni v strateško razvojno-inovacijsko partnerstvo SRIP HRANA. Pridružila se nam bosta tudi priznana strokovnjaka iz tujine s področja inovacij in designa v živilstvu. Podrobnosti o seminarju si lahko preberete v priloženem programu.

Vljudno vabimo, da si rezervirate vaš čas.
Udeležba na dogodku je brezplačna, vendar obvezna. Prijave zbiramo do torka, 27. 11. 2018.

Dodatne informacije:
dr. Petra Medved Djurašinović