Arhiv: Sektorska izhodna delegacija v Srbijo-RTB Bor, 12.-14.10.2011

VABILO K UDELEŽBI NA

Sektorski izhodni delegaciji v Srbijo – RTB Bor

12. - 14. oktober 2011

Rudarsko topilniški bazen »RTB Bor Grupa« s svojimi nahajališči in kapacitetami na področju proizvodnje in predelave bakra, plemenitih kovin, kemičnih izdelkov in opreme v Srbiji predstavlja sistem strateškega ekonomskega pomena. Navezava poslovnih stikov in krepitev poslovnega sodelovanja z RTB Bor lahko pomembno vpliva tudi na konkurenčni položaj slovenskih podjetij iz sektorjev kovinske, elektro in elektronske industrije, pa tudi trgovine, transporta in logistike ter finančnega sektorja.

Z namenom, da bi vzpostavili nove in okrepili obstoječe poslovne povezave v sodelovanju med Združenjem kovinskih materialov in nekovin (GZS), Združenjem kovinske industrije (GZS), Zbornico elektronske in elektroindustrije (GZS), Centrom za konkurenčnost (GZS), Veleposlaništvom Republike Slovenije v Beogradu, RTB Bor, Skupščino občine Bor, Slovensko kulturno skupnostjo »Drago Čeh« Bor in Regionalno privredno komoro Zaječar,organiziramo poslovni obisk RTB Bor in bilateralna srečanja s predstavniki RTB Bor Grupe ter lokalnimi poslovnimi subjekti povezanimi s sistemom RTB Bor.

Vabimo vas, da se delegacije udeležite in nam to potrdite z izpolnjeno on-line prijavnico (spodaj) in vplačilom kotizacije, najkasneje do 6. oktobra 2011. Prosimo, da vašo dejavnost in poslovne interese v prijavnico vpišete v srbskem jeziku z ne več kot 500 znaki.

OKVIRNI PROGRAM:

12.10.2011 (Ljubljana - Bor):

• ob 8:00: prevoz Ljubljana (GZS) – Bor
  • popoldan:prihod v Bor, namestitev
    individualni programi udeležencev
  • nočitev:hotel »Albo« (cena: pribl. 30 €/noč)

13.10.2011 (Bor):

• ob 10:00: poslovna konferenca v prostorih občine Bor
    uvodni pozdravi (župan, veleposlanik R Slovenije, generalni direktor RTB Bor)
    predstavitev poslovnega okolja in priložnosti občine Bor in širše regije
    predstavitev poslovnega sistema RTB Bor Grupa
    predstavitev slovenskega kovinskega in elektro sektorja
    predstavitev članov poslovne delegacije
  • ob 12:00:bilateralna srečanje gospodarstvenikov (B2B)
  • popoldan:ogled poslovne lokacije (TBC) ali individualni programi udeležencev
  • nočitev:hotel »Albo«

14.10.2011 (Bor - Ljubljana):

• ob 8:00:prevoz Bor – Ljubljana (GZS)

STROŠEK UDELEŽBE:

• kotizacija za člane GZS: 150 € (za ne-člane 250 , DDV vključen)
  • namestitev v Boru: pribl. 60 € (udeleženci plačajo strošek namestitve neposredno v hotelu)

Kotizacija krije organizacijske stroške delegacije in jo plačate ob prijavi udeležbe na TRR 02924 – 0017841495, sklic 2250.

POGOJ ORGANIZACIJE DELEGACIJE:

• najmanj 13 udeležencev

Dodatne informacije: Martin Debelak, T: 01/58 98 256, Martin.Debelak@gzs.si in Matej Rogelj, T: 01/58 98 164, Matej.Rogelj@gzs.si .

Priloga: profili podjetij in udeleženci na srbski strani

Pripeti dokumenti