Arhiv: Razpis GZS za inovacije 2020

Priznanja GZS za inovacije na nacionalni ravni predstavljajo najvišja nacionalna priznanje inovativnim dosežkom slovenskih podjetij in s tem promocijo inovativnosti v Sloveniji. GZS v sodelovanju z regionalnimi zbornicami vsako leto razpisuje natečaj in nagrajuje inovacije. Tudi letos so regionalne zbornice odprle razpise v februarju, ti pa bodo odprti vse do 17. 4. 2020.

Lepo ste povabljeni, da na spletni strani Inovativne Slovenije preberete dodatne informacije, pogledate kratek filmček in prijavite vašo inovacijo (ali več) na razpis regije, v kateri se nahaja sedež vašega podjetja.

O razpisu in dogajanju v povezavi z njim vse do zaključne prireditve – Dneva inovativnosti 2020, ki bo potekal 15. 9. 2020 na Brdu pri Kranju, lahko spremljate preko tedenskih INOvičk, ki so namenjen prav raziskavam, razvoju in inovacijam.