Arhiv: Razpisi zveze NATO in agencij NSPA in NCIA, spletni seminar 29. september

Podjetja, ki ste aktivna na obrambnem področju in tudi druga podjetja, ki želite postati dobavitelj zveze NATO in njenih agencij ste vabljeni  k udeležbi v okviru spletnega seminarja Razpisi zveze NATO in agencij NSPA in NCIA.

Udeleženci dogodka bodo imeli priložnost, da se seznanijo z investicijskimi sredstvi zveze NATO in njenih agencij, spoznajo področja na katerih potekajo  investicije, postopek obveščanja o razpisih  ter ključne postopkovne razlike v odnosu do Zakona o javnem naročanju.

Spletni seminar bo potekal v torek, 29. septembra od 10:00 do 12:40 ure. Vašo udeležbo potrdite preko e-prijavnice do petka, 25. septembra 2020. Udeležba je brezplačna.
Več informacij tukaj>>