Arhiv: Vseslovensko poslovno srečanje

Gospodarska zbornica Slovenije s ponosom predstavlja nov koncept pomoči podjetjem pri poslovanju – Vseslovensko poslovno srečanje. Dogodek, ki je prvi tovrstni v Sloveniji, je namenjen vsem slovenskim podjetjem, ne glede na panogo, ki iščejo slovenske kupce, proizvajalce, ponudnike storitev, ali pa zgolj sodelovanje za skupni nastop na domačem ali tujih trgih. Srečanje podjetij bo v ponedeljek, 26. novembra 2012, v dvoranah A, B in C v 1. nadstropju GZS.

ZAKAJ?

• Ker želimo na ta način prispevati k večji povezanosti domačih podjetij in s tem povečanju konkurenčnosti le-teh.
  • Ker izkušnje kažejo, da se na bilateralnih srečanjih ob izhodnih ali vhodnih gospodarskih delegacijah med seboj povezujejo ravno slovenska podjetja.
  • Ker se podjetja med seboj premalo poznajo.
  • Ker podjetja ne poznajo ponudbe in povpraševanja drugih slovenskih podjetij.
  • Ker želimo povezati člane vseh panožnih zbornic oziroma združenj.
    UDELEŽBA JE ZA ČLANE BREZPLAČNA!
  • Ker je včasih koristno in zabavno izmenjati izkušnje tudi z domačo konkurenco oziroma potencialnimi partnerji.

PROGRAM:

9:30 - 10:00 Registracija udeležencev
Postavitev promocijskega gradiva podjetij v predverju
10:00 - 10:15 Pozdravni nagovor
Aleš Cantarutti, direktor Centra za mednarodno poslovanje pri GZS
10:15 - 14:00 Individualni pogovori med predstavniki podjetij

PRIJAVA:

• Rok za prijave je potekel.
  • 29. oktobra 2012 vsi prijavljeni udeleženci prejmejo seznam ter profile vseh prijavljenih podjetij.
  • Do 9. novembra 2012 nam na e-naslov: ines.cigoja@gzs.si posredujete izbor podjetij, s katerimi se želite srečati na individualnih sestankih.
  • 21. novembra 2012 prejmete individualne razporede pogovorov.
  • 26. novembra 2012 se udeležite vseslovenskega poslovnega srečanja!

KOTIZACIJA:

• Kotizacija za udeležbo na individualnih srečanjih znaša 240 evrov za posamezno prijavljeno podjetje (DDV je vključen v ceno). ZA ČLANE GZS KOTIZACIJE NI!
  • Kotizacija se plača ob prijavi na TRR GZS 02924-0017841495, sklic 1510-137. Prosimo, da na plačilni nalog napišete sklic.