Arhiv: Srbska vhodna poslovno-gospodarska delegacija v sektorju lesno – pohištvene industrije, Ljubljana, 20. in 21.9.2010

Obveščamo vas, da je JAPTI izvedel javni poziv podjetjem za udeležbo
na vhodni poslovni gospodarski delegaciji v sektorju lesno – pohištvene industrije. (B2B srečanje), ki bo

20. in 21. septembra 2010
GZS, Dimičeva 13, Ljubljana.

Srečanje organizira JAPTI skupaj s SIEPA - srbsko sorodno agencijo za promocijo izvoza in investicij ob tesnem sodelovanju z;

Ministrstvom za gospodarstvo,
Veleposlaništvom Republike Srbije v Sloveniji,
Veleposlaništvom Republike Slovenije v Srbiji,
Ministrstvom za zunanje zadeve,
Ministrstvom za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano,
GZS-Združenjem lesne in pohištvene industrije,
GZS-Združenjem za gozdarstvo,
Sekcijo lesnih strok pri Obrtni zbornici Slovenije,
Kmetijsko - gozdarsko zbornico Slovenije in
Službo Vlade Republike Slovenije za regionalni razvoj in lokalno samoupravo.

Pozivamo vsa zainteresirana slovenska podjetja, da sporočijo svoj interes po sodelovanju na omenjenem dogodku tako, da izpolnijo ter vrnejo obrazec »Company Profile« na email: tanja.drobnic@japti.si  do 20. septembra 2010.

Obrazec "Company Profile" in več informacij o dogodku lahko najdete na spodaj navedeni povezavi na JAPTI.

Ravno tako je pripet program in zadnji spisek prijavljenih podjetij z obeh strani.

Pripeti dokumenti