Arhiv: Vodenje pozitivne spremembe z uporabo metode APPRECIATIVE INQUIRY

V Zbornici poslovno storitvenih dejavnosti in
IEDC - Poslovni šoli Bled

vas vabimo na brezplačno uvodno predavanje
VODENJE POZITIVNE SPREMEMBE Z UPORABO METODE »APPRECIATIVE INQUIRY«,

ki bo v petek, 5. februarja 2010 od 13:00 – 15:00 ure
na Gospodarski zbornici Slovenije, Dimičeva 13, Ljubljana.

Predavanje, ki bo v angleškem jeziku, bo vodila dr. Nadya Zhexembayeva,
predavateljica na IEDC-Poslovni šoli Bled in podpredsednica Slovenskega društva ZN za trajnostni razvoj (UN Global Compact Slovenia).

Število sedežev je omejeno, zato vas prosimo, da
potrdite svojo udeležbo na seminarju najkasneje do srede, 3. februarja po
e-pošti:
mateja.jagnjic@iedc.si.

Več informacij po telefonu 04 579 25 27.

Kaj je Appreciative Inquiry? Inovativna metoda, ki priporoča takšno analizo organizacij, ljudi in trga, pri kateri iščemo močne točke in zdrava jedra. Praviloma se vsaka običajna analiza začne z iskanjem problemov, pri uporabi metode AI pa raziskujemo, zakaj je določeno podjetje neko nalogo ali proces izpeljalo dobro in kje so tiste zdrave sile, na katere se organizacija vedno lahko opre. Metoda AI uporabljajo družbe kot so: Wal-Mart, British Airways, Hewlett Packard;

Zakaj se udeležiti predavanja? Cilj predavanja je predstaviti AI metodo in njeno uporabo v praksi. AI metoda pride v poštev ob kakršnikoli organizacijski preobrazbi – vključno s spremembami kulture ali strukture podjetja, razvojem managementa, coachingom in obvladovanjem stresa.

Koga pričakujemo? Najvišje vodilne, managerje, podjetnike, strokovnjake in svetovalce, ki so odgovorni za strateške spremembe ali si želijo izpopolniti svoje kompetence na področju generiranja pozitivnih sprememb v podjetjih in organizacijah.

Uvodnemu predavanju bo sledil

2-dnevi seminar
Obvladovanje pozitivnih sprememb s pomočjo metode AI (Appreciative Inquiry),

ki bo potekal od
8. - 9. aprila 2010 na IEDC-Poslovni šoli Bled.

Članom ZPSD smo uspeli zagotoviti
20 % popust na kotizacijo.
Prijavnica za dvodnevni seminar je v priponki.

Pripeti dokumenti