Arhiv: Seminar o poenostavitvah v postopkih prijav na razpise in pri poročanju, 18.02.2010

Vabimo vas, da se udeležite

SEMINARJA O POENOSTAVITVAH V POSTOPKIH PRIJAV NA RAZPISE IN PRI POROČANJU

18. februarja 2010, ob 10.00

v prostorih Gospodarske zbornice Slovenije, Dimičeva 13, Ljubljana, dvorana A

Gospodarska zbornica Slovenije in Služba vlade RS za lokalno samoupravo in regionalni razvoj vabita na seminar o poenostavitvah v postopkih prijav na razpise za pridobitev sredstev EU in o poenostavitvah pri poročanju.

Vljudno vabljeni, da se omenjenega seminarja udeležite in vaš interes potrdite z izpolnjeno prijavnico. Prijavnice bomo sprejemali do 16. februarja 2010 oz. do zasedenosti mest po elektronski pošti na naslov tajnistvoCK@gzs.si ali po faksu na številko 01/58 98 100 ali po pošti na naslov GZS, Center za konkurenčnost, Dimičeva 13, 1504 Ljubljana.

Kotizacije za udeležbo na dogodku ni.

Na seminarju bosta novosti in poenostavitve pri poročanju o izvajanju projektov predstavili mag. Mateja Čepin, direktorica Urada za kohezijsko politiko in Tanja Černe, vodja kontrolne enote na SVLR.

Ker je namen seminarja predvsem razjasniti konkretne dileme, ki se vam porajajo pri poročanju, bo dovolj časa na voljo tudi za diskusijo. Vaše predloge in vprašanja nam lahko posredujete tudi vnaprej.

Za več informacij o dogodku se obrnite na mag. Mašo Repež, masa.repez@gzs.si.

Pripeti dokumenti