Arhiv: Vabilo na svetovni dan duševnega zdravja na delovnem mestu, GZS, 17.10.2017

Vabimo vas na brezplačni dogodek ob Svetovnemu dnevu duševnega zdravja
»Duševno zdravje na delovnem mestu«

ki bo v torek, 17. oktobra 2017 ob 9. uri na GZS v Ljubljani.

Letošnji svetovni dan duševnega zdravja bo namenjen duševnemu zdravju na delovnem mestu. Na delovnem mestu v povprečju preživimo najmanj 33,3 % dneva in 252 dni na leto. Zato je pomembno, da poskrbimo za svoje dobro počutje doma in v službi.

Ker imate tudi v vašem podjetju pomembno vlogo pri zagotavljanju tako telesnega, kot tudi duševnega zdravja vaših sodelavcev, vas vabimo na srečanje. Predstavili vam bomo novosti na področju duševnega zdravja na delovnem mestu in preventivne programe za odrasle.

Dogodek organizira Nacionalni inštitut za javno zdravje v sodelovanju z Gospodarsko zbornico Slovenije-Združenjem kemijske industrije, v okviru projekta Zdravi na kvadrat.

KDAJ IN KJE:

Dogodek bo v torek, 17. 10. 2017 ob 9. uri na Gospodarski zbornici Slovenije, Dimičeva 13,  Ljubljana, v 1. nadstropju – dvorana A.
Obvezne prijave z elektronsko prijavnico.
Program v priponki.