Arhiv: Razpis za podelitev Schwentnerjeve nagrade za leto 2010 za pomemben prispevek slovenskemu založništvu

Združenje knjižnih založnikov pri Zbornici ZKGM objavlja razpis za podelitev

Schwentnerjeve nagrade za leto 2010

za pomemben prispevek slovenskemu založništvu.

Združenje podeljuje nagrado za prispevek k razvoju založništva in knjigotrštva, za dosežene uspehe v založništvu in knjigotrštvu ter kot priznanje za delo na področju razvijanja bralne kulture v Sloveniji in med Slovenci izven meja domovine. Nagrada je lahko podeljena tudi posthumno, v skladu s pravilnikom.

Nagrada bo podeljena na jubilejnem 26. knjižnem sejmu v Ljubljani.

Predlog za nagrado lahko poda fizičnaali pravna oseba. Predlog mora biti pisno obrazložen ter utemeljen.

Pisne predloge pošljite do petka, 5. novembra 2010 na naslov: Zbornica ZKGM, Združenje knjižnih založnikov, Dimičeva 13, 1504 Ljubljana z oznako »Schwentnerjeva nagrada 2010«.

Kandidate, ki ste jih že predlagali v preteklih letih, pa še niso prejeli nagrade, lahko predlagate ponovno tako, da samo potrdite nominacijo iz preteklega leta. Združenje vas bo k temu posebej pozvalo.

Vse dodatne informacije v zvezi z razpisom so vam na voljo pri ga. Anici Skubic, tel. 01 58 98 276 in ga. Irmi Butina, tel 01/58 98 313.,

Dosedanji nagrajenci in vsi podatki o sejmu so na spletni strani Slovenskega knjižnega sejma.

Pripeti dokumenti